«Моя формула успіху»: презентація успішних професійних історій

Добігає кінця 2019 рік, а разом з ним завершується рік професійний, що був наповнений гарними подіями, вдалими знахідками, креативними послугами.

Як завжди зала Центральної міської бібліотеки для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменка по-новорічному стильно прикрашена, панує святковий настрій; а спеціалісти дитячих бібліотек міста зібрались в дружньому колі аби презентувати свої успішні професійні історії, поділитися формулою успіху- власною (окремого співробітника) чи бібліотеки в цілому.

14

Відкрила презентацію та налаштувала присутніх на позитивний лад директор Центральної міської бібліотеки для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменка Семілєт Н.В. Вона наголосила на важливості таких заходів, на важливості цінувати свою унікальність та креатив, любити свою професію та вміти про це поділитися з іншими.

3

Дитяча бібліотека №2 вбачає формулою свого успіху ідею, віру в неї та результат. Цього року вони створили багатовимірний арт-простір для різноманітних творчих практик – арт-рум (локацію для проведення музичних концертів, вистав, майстер-класів, виставок) та поділились арт-враженнями цього року.

7

Однією із складових формули успіху бібліотеки для дітей №6 – це дружній колектив, робота в команді, спільні зусилля кожного члену колективу, добра мотивація та партнерство. Власною історією успіху поділилась бібліотекар філії Краснікова Г.П., яка у поважному віці навчилась комп’ютерної грамотності та нині ділиться нею з іншими.

109

На важливості роботи з партнерами наголосили бібліотека для дітей №9, завдяки яким ту працюють гуртки за уподобаннями та проходять яскраві заходи.

12

А завдяки партнерам бібліотека для дітей №5 мала змогу оновити свій комп’ютерний парк та створити сучасний медіацентр для своїх коритсувачів.

5

Бібліотека для дітей №8 переформатувала свою роботу та перетворилась на «БібліоВулик», де діти, немов маленькі бджілки, зростають, читають, щось створюють власноруч та граючись, навчаються.

11

Завідуюча бібліотекою для дітей №4 поділилась власною життєвою історією та як бібліотека кардинально змінила її життя, допомогла розкрити приховані таланти.

8

Для бібліотеки для дітей №11 справжнім успіхом стало оновлення бібліотеки після тривалого ремонту, а тепер вона успішно працює та збирає в своїх стінах багато вдячних читачів.

13

Про свою роботу в театралізованій формі розповіли бібліотеки для дітей №3 та №10.

64

Модератори заходу — директор бібліотеки Семілєт Н.В. та заступник директора з бібліотечної роботи Гречко Г.С. підвели підсумки презентації та наголосили, що всі без виключення бібліотеки розкрили свої професійні секрети, визначили власні формули успіху. В чомусь вони співпадають з загальновизначеними шаблонами, в чомусь кардинально різняться. Напевно, так має бути, адже чим більше поглядів, тим ширша амплітуда творчості.

 

Всі дитячі бібліотеки отримали сертифікати успіху за успішну та креативну роботу та солодкі новорічні подарунки.

1

На презентації була присутня гостя – директор обласної бібліотеки для дітей ім.О.Лягіна Жайворонок Т.А., яка по достоїнству оцінила роботу дитячих бібліотек міста, їх креативний підхід та чималі напрацювання, затребуваність та успішність.

2

Ми сподіваємось, що наступний рік принесе чимало нових професійних звершень та ще раз доведе, що дитячі бібліотеки – успішні, сучасні, самодостатні.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s