Діти дощу: що ми повинні знати?

photography-child-20995

 

Screenshot_2018-03-22-12-19-50_1 (1)

 

2 квітня — Всесвітній день розповсюдження інформації про проблеми аутизму. В Україні більше 7.500 дітей страждають розладом аутичного спектру. Аутизм-це особливості психологічного розвитку дитини, а в майбутньому -дорослого, які проявляються в порушенні мови і соціальної комунікації, а також порушенням емоційного інтелекту. Серед них, також, багато людей з феноменальними здібностями.

Назва хвороби походить від грецького слова autos — сам. Тобто дитина-аутист перебуває ніби сам у собі, він відгороджений від навколишнього світу стіною, відірваний від реальності і не може адекватно на неї реагувати.

«Аутизм — крайня форма порушення контактів, відхід від реальності в світ власних переживань » (Е. Блейлер).

Чому  ДІТИ ДОЩУ? 

1 версія

«Людина дощу» — так називається відомий американський фільм, де головного героя звали Реймонд, а його братові Чарлі (Том Круз) в дитинстві чулося його ім’я як Rain Man (англ. Людина дощу).  За сценарієм, Реймонд був  аутистом з феноменальними математичними здібностями. Він запросто вирішував складні арифметичні завдання. Але в той же час він, немов п’ятирічний малюк, не в змозі піти в магазин за покупками. Його блискуче грає актор Дастін Хоффман.

Після цієї кінострічки з’явилася навіть фраза: «Генії — це люди дощу».

2 версія

«Людьми дощу» їх звали задовго до однойменного фільму. Було помічено, що в більшості своїй аутисти дуже люблять дивитися на дощ — тільки без грози, грому і блискавки. Аутисти «наодинці» завжди …

Дитині з особливостями розвитку потрібно більше уваги з боку батьків, фахівців, більше спільних ігор, занять, більше терпіння. Але справа не тільки в кількості: сам підхід до цих ігор і занять повинен бути особливим.

З цією проблемою стикаються і наші читачі: педагоги, батьки, бібліотекарі. Для них, за їх проханням, ми створили цю сторінку, де будемо розміщати актуальні матеріали,  нові  методики, консультації спеціалістів. Ми пропонуємо добірку сайтів, де педагог або батько знайде цікаві розвиваючі заняття, інтерактивні ігри та треніровки для занять з дитиною.

Для ознайомлення з матеріалом тисніть на картинку.

«Для вас карантин — это шок, а для нас это обычная жизнь». Эксперты об изоляции семей с аутичными детьми

Карантин та ізоляція очима батьків дітей з аутизмом

2 квітня Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму

d

s

 

z

 

df

 

ewe

 

xxx

 

swd

 

fff

 

sssd

18.12.2019

ww

27.11.2019

ree

03.12.2019

Ребенок избалованный или аутичный — как понять?

autistic-child1

11.12.2019

РАЗВИВАЮЩИЕ ИГРЫ ДЛЯ АУТИЧНЫХ ДЕТЕЙ РАЗНЫХ ВОЗРАСТОВ

13.12.2019

ЛЕЧИТСЯ АУТИЗМ или НЕТ? ДАВАЙТЕ РАЗБЕРЕМСЯ!

Лечение аутизма у детей. Уникальная методика доктора Черкез С. В. +3 8050-775-98-58, +3 8067-294-09-85. http://www.autism-doctor.com.ua

16.12.2019

Жизнь с аутизмом: если день рождения не в радость

В общем, организация детского дня рождения для любого родителя — большие, но в основном приятные хлопоты, оставляющие после себя хорошее послевкусие.

C празднованием же дня рождения ребенка с аутизмом все может быть совсем по-другому.

Кексы ко дню рождения

16.03.2020

Діти дощу. Як франківські батьки навчилися розуміти своїх особливих дітей

17.03.2020

Діти дощу. Їм потрібні не ліки, а спілкування