Головна

04.02.2022

В Італії у Мілані відкрилася українська бібліотека

У Мілані відкрилася українська бібліотека завдяки асоціації «Ukraina Più – Milano». Відвідувачі бібліотеки можуть скористатися послугами для емігрантів.

В Італії у Мілані відкрилася українська бібліотека

13.02.2019

Методичні рекомендації «Молодіжні простори в бібліотеках»

fdvdfd

22.02.2019

Респект-зустрічі в дитячій бібліотеці: новий проект

Такі зустрічі дають можливість в дружній, неформальній обстановці поспілкуватися з відомими людьми міста, дізнатися більше про їх  професійну діяльність і про ті сторони життя, які не друкують на сторінках преси.

Директор Центральної міської бібліотеки для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменко Семілєт Н.В. представила нашого першого гостя —  цікаву людину, впізнаваного і шанованого в культурному середовищі міста — начальника управління з питань культури та охорони культурної спадщини Любарова Юрія Йосиповича.

Короткий екскурс в життєвий шлях Юрія Йосиповича зробила заступник директора Гречко Г.С.

Юрій Любаров –багатогранний, творчий, амбітний, відомий як режисер, телеведучий, бард, краєзнавець, колекціонер, актор.

За фахом він вчитель фізики і математики. Але його творча  натура прагнула зовсім іншого. Він отримує другу освіту — менеджер соціокультурної та дозвілєвої діяльності.  В одній людині гармонійно переплітаються «фізик» і «лірик». Недарма кажуть,  талановиті люди талановиті у всьому.

Юрій Йосипович — один із засновників телекомпанії «НІС-ТВ», був головним режисером міжнародного фестивалю «Оксамитовий сезон», віце-президентом і режисером міжнародного фестивалю пляжного мистецтва «Кобле-Во», постановником міжнародного фестивалю «Таврійські ігри», запам’ятався ведучим телепередач «Ля-ля-фа», «Люди і речі», «Смачного», знімався в телесеріалі «Повернення Мухтара».

Є у нього і давня пристрасть — колекціонування всього, що пов’язано з містом: дореволюційні поштові листівки, значки, фото. У світі миколаївських колекціонерів його вважають «всезнайкою» краєзнавчої теми. Він — ініціатор створення першого віртуального музею Миколаєва, і давно мріє про те, щоб перетворити його в реальний музей міського побуту.

Є в біографії Любарова сторінка, пов’язана з культурно-ігровим містечком «Казка». Так вже склалося, що через 28 років він приходить на своє перше місце роботи  і стає директором знаменитої «Казки». За два роки роботи він встиг багато і може пишатися тим, що «Казка» стала більш відкритою для творчих людей, «генеруючих» ідеї дитячого дозвілля, своєрідним майданчиком для їх втілення. Вперше тут проведено літературний карнавал, фестиваль авторської пісні  «Травневі коти», конкурс снігових скульптур і картонних замків тощо. По всій «Казці» — фігурки улюблених казкових героїв з мультиків, отримали друге життя сонячний годинник і паровоз, відкрито планетарій, з’явилася нічна ілюмінація, продовжує роботу регіональний фестиваль ігрових програм для дітей «Казкова гра», в якому, доречі, неодноразовим переможцем ставала наша бібліотека для дітей № 2.

Сьогодні Юрій Йосипович — начальник управління культури і культурної спадщини Миколаївської міської ради. У нього багато планів: все-таки відкрити перший міський музей побуту в старовинному особняку 19 століття по вулиці Нікольської, 41, відремонтувати вежу Шухова, продовжити розкопки Дикого Саду і багато іншого.

Юрій Любаров знаходиться в постійному пошуку себе, а натхнення черпає в кожній миті життя. Він вміє бачити, чути, відчувати, захоплюватися, не боїться змінюватися і змінювати щось у своєму житті.

Ця респекти-зустріч – перша і на погляд всіх присутніх була дуже вдалою. Сказати, що ми по-новому відкрили для себе Юрія Йосиповича як керівника, як творчу людину — це нічого не сказати.

Маємо надію, що бібліотека стане майданчиком для відомих та творчих людей нашого міста.

28.02.2019

Топ-10 найцікавіших фільмів про відомих письменників

Ось уже понад тридцять років у цей день, 3 березня, світ відзначає День письменника. Є щось магічне у тому, як створювалися найвизначніші літературні твори. Кожному тексту передує неповторний досвід, особливі переваження, емоції й життєві драми. Що надихнуло письменника на книжку – всеохопна любов, пристрасть чи біль і відчай? З нагоди такого свята пропоную на кілька годин зануритися в неповторний світ письменницької творчості й відкрити вже відомі літературні постаті з неочікуваного боку.

Зверніться за посиланням: https://u.to/791BEg

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s