Власні електронні ресурси

Шановні колеги!

Ми створили цю сторінку для обміну нашими ресурсами (ми давно це обговорювали). Кожна бібліотека для дітей має свої чудові напрацювання: презентації, ресурси, web-посібники тощо. Наша спільна база даних зможе урізноманітнити наши заходи, заощадити час бібліотекаря і надати більше можливостей для виконування запитів від педагогів та вихователів.

Надавайте свої ресурси (які вважаете необхідними, цікавими і корисними) в відділ бібліотечного маркетингу. Ми поділимся ними з колегами. Маємо надію, що наша співпраця буде корисною для всіх!

23.04.2020

Грай та пізнавай під час карантину: web-путівник для дітей та батьків

Планшети дітям до 2 років давати не можна - Комаровський - новини ...

Шановні батьки!

         Ми добре розуміємо, що під час карантину на вас покладаються не лише звичні обов’язки, але й, частково, завдання школи. Особливо  нелегко з дошкільниками і меньшими школярами: потрібно постійно знаходити нові заняття, зацікавити та мотивувати. Саме настільні та on-line-ігри під час карантину — ваш вірний помічник. Ми відібрали найкращі, які будуть однаково цікаві як дітям, так і дорослим.

Центральна міська бібліотека для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменка пропонує до вашої уваги  добірку корисних посилань, як грати цікаво, не нудно та, звісно ж,  отримати нові знання.

(Для перегляду тисніть на картинки)

Розвиваючі ігри онлайн для дітей – це справжня знахідка для батьків.

По-перше, дитину можна зацікавити на деякий час і зайнятися своїми справами. А по-друге, дитина буде розвиватися, граючи.

 

Ігри, що розвивають логіку, мислення, увагу і пам’ять вашої дитини.

На ЛогікЛайк більше 3500 завдань на логіку і кмітливість в ігровому форматі. Інтерактивні ребуси і головоломки, стільники, судоку, цікаві питання і багато іншого.

Сайт GuruGame містить велику кількість розважальних флеш ігор, які допоможуть швидше розвиватися маленьким інтелектуалам і досягати значних успіхів. Ці ігри навчать вашого малюка логічно мислити,  розвинути увагу і пам’ять і, головне, цікаво провести вільний час.

Кращі розвиваючі ігри для дітей ви знайдете на порталі Play Game, які спростовують стереотип про те, що визначення «потрібне» і «приємне» вкрай рідко можуть бути застосовані до одного і того ж заняття.

Tux Paint — це цікавий ресурс для опанування основ малювання для дітей від 3-х до 12-ти років.


Дитячий сайт Левко пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо- та відеоматеріалів. Також тут можна знайти розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята, а ще поради до різноманітних саморобок.

Дитячий портал Пустунчик — це  ігри, мультфільми, віртуальні майстер-класи та конкурси для розвитку дитини.

QuickSave — це дитячий портал, де зібрано велику колекцію розвиваючих ігор як для малечі, так і для молодших школярів: кросворди, пазли, ребуси, головоломки, ігри-симулятори тощо.

 

Найпростіші розвиваючі ігри на сайті «Граємося» познайомлять малюка з кольорами веселки, формами предметів, навчать збирати пазли, розвинуть логічне мислення і творчі здібності.

Карантин – привід дістати з шафи настільні ігри. А ще краще зробити їх своїми руками, аби створення гри зацікавило не менше самої розваги. Усе, що вам потрібно, – підручні матеріали та трохи уяви.

Сподіваємось, що ці портали допоможуть цікаво провести час на карантині, і разом з тим, виявляться незамінними помічниками у розвитку та вихованні дитини.

Далі буде…

16.01.2019

Пропонуємо вашій увазі  огляд української та зарубіжної літератури з протидії булінгу.

Для перегляду тисніть на картинку.

14.12.2019

Соціальні мережі зближують людей, скорочують відстані. Однак у цьому океані інформації плавають і «хижі риби», які використовують, розміщені у відкритому доступі дані для своїх злих цілей. Завдяки  цьому ресурсу,  наші користувачі, наші діти, а  можливо, і ми самі,   зможемо захиститись  від можливих небезпек та ризиків. Для перегляду ресурсу тисніть на картинку. Ресурс створений в програмі Prezi.

Нагадуємо, що для перегляду — тисніть на різнокольорові обьєкти. Переглядати окремі об’єкти можна наведенням на них курсору. Переміщатись від об’єкта до об’єкту також можна за допомогою курсору. Ви можете використовувати колесо миші для збільшення і зменшення зображення.  Щоб повернутись в попереднє меню тисніть на стрілку  в  лівому нижньому кутку.

109_.png

 

8.10.2019

Шановні колеги! Для ознайомлення з ресурсом тисніть на картинку!

ut7586

14.08.2019

Шановні колеги!

Ми продовжуємо знайомити вас з новими власними ресурсами. Цого разу ми створили огляд періодичних видань, які отримує наша бібліотека. Ми зробили це в програмі Prezi. Цим ресурсом можна користуватись онлайн. Можливості Prezi допомогли нам зробити його яскравим і захоплюючим. Цей ресурс ви зможете демонструвати під час своїх заходів і, маємо надію, він буде корисним вам і вашім читачам.

Нагадуємо, що для перегляду — тисніть на різнокольорові обьєкти. Переглядати окремі об’єкти можна наведенням на них курсору. Переміщатись від об’єкта до об’єкту також можна за допомогою курсору. Ви можете використовувати колесо миші для збільшення і зменшення зображення.  Щоб повернутись в попереднє меню тисніть на стрілку  в  лівому нижньому кутку.

Або тут

Чекаємо на ваші коментарі!

6.08.2019

Можливо вас зацікавить огляд літератури за шкільною програмою. Тисніть на картинку— і ви зможете не тільки побачити, але і завантажити презентацію і використовувати в своїй роботі!

Якщо ви хочете переглянути презентацію онлайн тисніть на закладинку зверху «открыть в приложении Google презентации».

eeeee