Бібліотечна реклама

Сьогодні перед бібліотеками постають важливі питання пошуку нових шляхів створення позитивного іміджу, що викликає необхідність просування діяльності бібліотеки, тобто її рекламування. Ми — не виключення! Наша бібліотека намагається максимально активно розповідати своїм городянам про нашу роботу, послуги та ресурси.

В цьому розділі ми будемо знайомити вас з незвичайними прикладами різноманітної бібліотечної реклами, з досвідом інших бібліотек, зразками успішної реклами книги і бібліотеки.

А спочатку, давайте познайомимося з нами!

 

gh

07.04.2020.

Сучасні інструменти бібліотечної реклами і маркетингу

Молодіжний Лайфхак: Інновації в бібліотеці

Бібліотечна маркетингова діяльність полягає у формуванні попиту на використання бібліотечних фондів і послуг для максимального задоволення потреб читачів. Одним із основних засобів інформаційної роботи та інструментом маркетингу у бібліотеці є реклама, мета якої — створення привабливого іміджу бібліотеки та заохочення учнів до читання.

11.12.2019.

Бібліотечна реклама та «психологія кольору»

На думку фахівців, сьогодні важлива не стільки реклама заради реклами, а скільки новий погляд, нова концепція. Оригінальність заради оригінальності нікому не потрібна — послуга повинна точно відповідати запитам/ потребам конкретної читацької аудиторії, відповідати вимогам якості та професійності: якщо це бібліотечний wi-fi, то перш за все хороший, якісний зв’язок, а не випробовування читацького терпіння.

Далі читайте за посиланням https://youth.tobm.org.ua/2013/09/blog-post.html

18.11.2019.

Почему полезно посещать библиотеку

Почему нужно посещать библиотеку

 

24.05.2019.

В Україні зняли соціальну рекламу про гендерну рівність

Міністерство інформаційної політики України представило серію відеороликів про гендерну рівність та протидію стереотипам у професійній діяльності.

23.05.2019

Нью-йоркських підлітків навчили робити таргетовану рекламу. Вийшло кумедно

У межах мистецького та освітнього проекту Bushwick Analytica діти вчаться розробляти дизайн власної таргетованої реклами – про собак, гру Fortnite, порятунок та нелюбов до школи щопонеділка.

09.04.2019

Креативная реклама книг и чтения 

креативная реклама книг и чтения

8.04.2019

Самые интересные примеры рекламы книг, чтения и библиотек

fullsize.jpg

27.02.2019

 

КРЕАТИВНА РЕКЛАМА КНИЖОК, КНИЖКОВИХ МАГАЗИНІВ ТА БІБЛІОТЕК

23.02.2019

Реклама бібліотеки (Бояринова О.Є) (тисни на зображення)

 

Джерело:  https://ru.calameo.com/books/002820741e88c2d266177